Cześć! Mam na imię Justyna i robię Dobrą Robotę

Rozwiązuję, wspieram, wyręczam. Ułatwiam.

Piszę, projektuję, zarządzam. Tworzę, planuję, odpisuję. Rozwijam.

Biorę na siebie te obowiązki, które najbardziej działają Ci na nerwy i przez które nie możesz skupić się na tym, by czerpać ze swojej działalności jak największe zyski przy równoczesnym zachowaniu work-life-balnace. 

Można na mnie polegać. Współpracując ze mną, nie musisz martwić, że zniknę bez słowa. W pakiecie z moimi usługami są uczciwość i lojalność. 

Lubię ludzi, więc stawiam na relacje. Wierzę, że klient to nie jest portfel na nogach, ale człowiek, który ma swoje plany, marzenia, potrzeby, obawy… i słabsze dni.

Umiem pracować samodzielnie, ale mogę też być wartościowym członkiem zespołu, który pod Twoim przywództwem będzie dążył do zwycięstwa.


Moim klientom oprócz klasycznych usług oferuję empatię na każdym etapie współpracy. Nie zawracam nikomu głowy zbędnymi pytaniami i dziesiątkami wiadomości na ten sam temat. Szanuję Twój i swój czas. 

Też jestem przedsiębiorcą, więc doskonale wiem, że zadaniem Wirtualnej Asystentki jest ułatwianie pracy, a nie jej dodatkowe komplikowanie.

Na szczęście… z Dobrą Robotą wszystko da się ogarnąć. 

Jestem współautorką książki
Wirtualna Asysta bez tajemnic. Marketing

Ta książka to esencja marketingu i zbiór praktycznych wskazówek dla Wirtualnej Asystentki. Publikacja wyciąga z opasłych naukowych tomisk tylko te elementy, które są potrzebne przy Wirtualnej Asyście. Poradnik zawiera podstawy marketingu z licznymi przykładami. Rozbija budowę strategii marketingowej na etapy zrozumiałe dla zupełnie początkującej osoby. Dzięki niemu opracujesz swoją Unikalną Propozycję Sprzedaży, Personę i AntyPersonę. Stworzysz atrakcyjną ofertę i wybierzesz najlepsze kanały komunikacji. 

Dzięki tej książce odpowiesz sobie na najtrudniejsze pytania dotyczące własnej marki. Takie, które chciałaś zadać – ale nie miałaś komu. My na nie odpowiadamy! Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces stworzenia strategii marketingowej, która pomoże Ci zbudować stabilny i kryzysoodporny biznes.


Książka oraz ebook są w sprzedaży w najlepszych księgarniach stacjonarnych i internetowych. 

Jej współautorem jest Dawid Rzepczyński – programista, marketingowiec, przedsiębiorca i człowiek, który „niemożliwe” załatwia od ręki.

Prowadzę podcast i videoblog Krótka piłka z Dobrą Robotą

To seria krótkich i konkretnych odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez przyszłe i początkujące Wirtualne Asystentki. Dzięki kolejnym odcinkom będą one mogły szybciej zacząć zarabiać w branży WA.

Nowe odcinki są publikowane w środy i piątki.

Możesz ich posłuchać na Spotify i obejrzeć na YouTube.

 

Moje mocne strony według testu Gallupa

Naprawianie

Skuteczna identyfikacja problemu oraz znalezienia jego rozwiązania.

Odpowiedzialność

Branie na siebie odpowiedzialności za deklarowaną akcję.

Intelekt

Aktywność umysłowa.

Rozwijanie innych

Rozpoznawanie potencjału innych osób i wspieranie go.

Zbieranie

Skłonność do archiwizacji i gromadzenia np. pomysłów, informacji.