Prosty sposób na montaż filmów w telefonie – InShot

Montaż filmów w smartphonie może być łatwiejszy, niż myślisz. Wbrew pozorom wcale nie musisz zrzucać nagrania na komputer, by nad nim popracować i odrobinę go podrasować. Przyda Ci się do tego prosta i dobra aplikacja. Fajnie, jeśli będzie też darmowa. Przyda Ci się InShot.

Wiele opcji edycji

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że InShot działa na Androidzie i iOS. Właśnie dzięki temu jest aplikacją dość uniwersalną, a w internecie znajdziesz mnóstwo tutoriali i porad, które ułatwią Ci jego obsługę. Nie musisz się jednak martwić. To narzędzie bardzo przyjazne użytkownikom, więc na pewno sobie poradzisz z jego obsługą.

W InShot możesz:

  • dodawać napisy,
  • zmieniać filtry,
  • dodawać muzykę,
  • łączyć i ciąć nagrania,
  • dodawać naklejki,
  • i sporo więcej.

W gruncie rzeczy – tylko to jedno narzędzie wystarczy, by przygotować nagranie na potrzeby mediów społecznościowych. Dzięki niemu będziesz mogła szybko i sprawnie zmontować swój film.

InShot powinien znaleźć się w Twojej kieszeni!

Jeśli chcesz korzystać z prostej aplikacji, która pozwoli Ci na szybką obróbkę nagrania, to InShot sprawdzi się idealnie. Oczywiście, nie ma on tylu funkcji co profesjonalne programy do montażu, ale z pewnością jego funkcje są wystarczające do tego, by przygotować krótki filmik na potrzeby mediów społecznościowych.

Po co więc miałabyś kombinować?

Nie ma sensu tracić czasu na przesyłanie plików na komputer po to, by je obrobić… a potem z powrotem na telefon, by łatwiej dodać je na Instagram. Daj sobie spokój i cały proces uprość. Szybko zdziwisz się, ile czasu można w ten sposób zaoszczędzić.

You are currently viewing Prosty sposób na montaż filmów w telefonie – InShot

Dodaj komentarz