Jak wygodnie odtwarzać ulubione podcasty?

Jeśli lubisz słuchać podcastów, to pewnie zauważyłaś, że czasami może być to niewygodne. Dlatego właśnie dostępne są aplikacje, które ułatwią Ci uporządkowanie ulubionych podcastów i pomogą w śledzeniu na bieżąco pojawiania się kolejnych odcinków. Sprawdź, jakie narzędzia mogą się sprawdzić.

PodcastAddict

Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z Androidem. To jedna z najczęściej wybieranych apek do odtwarzania podcastów, bo ma sporo zalet. Po pierwsze – pozwala na tworzenie wielu list odtwarzania. Możesz więc łatwo oddzielić te audycje, które interesują Cię ze względów zawodowych od tych bardziej prywatnych. To pomoże Ci utrzymać w nich porządek. W PoddcastAddict możesz też zmienić prędkość odtwarzania oraz pominąć momenty ciszy. Ciekawym rozwiązaniem jest także udostępnianie recenzji podcastów oraz sugerowanie nowych tytułów na podstawie tych audycji, które już należą do Twoich ulubionych.

Castbox

Castbox to aplikacja, która dość często jest uaktualniana, bo jej twórcy biorą sobie do serca opinie użytkowników. Dzięki temu całkiem dobrze korzysta się z niej w praktyce. Co ciekawe – z Castbox można korzystać też w przeglądarce. Jeśli chodzi o funkcje to z pewnością na uwagę zasługuje:

  • możliwość komentowania podcastów,
  • omijanie ciszy,
  • zmiana prędkości,
  • automatyczne wyłączanie – jeśli ustalisz, że chcesz słuchać podcastów tylko przez godzinę, to możesz ustawić aplikację tak, by po 60 minutach odtwarzanie się wyłączyło,
  • możliwość synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami.
You are currently viewing Jak wygodnie odtwarzać ulubione podcasty?

Dodaj komentarz