Jak szybko usunąć tło ze zdjęć?

Jeśli chcesz szybko usunąć tło ze swoich zdjęć i nie masz czasu/ochoty/umiejętności, by używać programu typu Photoshop, to mam dla Ciebie wygodne rozwiązanie. Skorzystaj z narzędzi online, które zrobią całą robotę za Ciebie. W tym wpisie pokażę Ci jak działa remove.bg i dlaczego powinnaś go znać.

Kilka kliknięć

Używanie remove.bg jest banalnie proste. Wystarczy, że załadujesz wybrane zdjęcie (upload photo) i poczekasz aż stanie się magia. Po chwili załaduje się przerobione już zdjęcie, a zamiast tła zobaczysz szachownicę. Wtedy też obraz jest gotowy do pobrania. Za darmo możesz pobrać grafikę w rozdzielczości 432 x 577.

Wygląda to tak:

Tutaj możesz zobaczyć to samo zdjęcie w wersji przed i po.

Plusy usuwania tła w remove.bg:

  • bardzo szybkie działanie,
  • całkiem niezły efekt,
  • pobranie za darmo obrazu w niższej rozdzielczości,
  • obraz jest dostępny w aplikacji przez 60 minut od jego wygenerowania. Jeśli zapomnisz go pobrać, to ten czas może być Twoim dodatkowym buforem bezpieczeństwa.

Minusy pracy z aplikacją:

  • wyższa rozdzielczość obrazu jest dostępna tylko w płatnym pakiecie. Tutaj chciałabym zaznaczyć, że ich cena nie jest jakoś bardzo wygórowana. Koszt pobrania pojedynczej grafiki to 1,99$ w płatności jednorazowej. Przy zakupie dziesięciu cena spada do 0,99$. W najkorzystniejszej opcji abonamentu cena obrazu może zejść nawet do 0,14$.

You are currently viewing Jak szybko usunąć tło ze zdjęć?

Dodaj komentarz