Gary John Bishop „Skończ z tym sh*item!”

Też masz problem z wymówkami? Nie robisz czegoś, bo jest zbyt trudne. Bo się nie nadajesz, bo nic nie znaczysz. Jeśli możesz zgodzić się, z którymś z tych haseł to przyda Ci się książka Gary’ego Johna Bishopa. Dzięki niej dowiesz się jak w końcu skończyć z tym sh*tem.


„Nikt nie udupi cię z takim polotem, co ty sam.”

„Skończ z tym sh*tem” to druga część „Unf*ck youreslf”, o którym możesz przeczytać w tym wpisie. Ta książka to poradnik tego, jak w końcu przestać uprawiać autosabotaż. Niewielu ludzi potrafi wydostać się z pułapki własnego umysłu. Jak spełniać marzenia, skoro tak ciężko jest wstać z łóżka? Osiąganie swoich celów wymaga samozaparcia i samodyscypliny, czyli robienia czegoś, na co aktualnie nie masz najmniejszej ochoty.
A kluczem do wszystkiego jest pytani „dlaczego”?

  • Dlaczego moje życie tak wygląda?
  • Dlaczego nie wprowadzam w życie realnych zmian?
  • Dlaczego nie mam pieniędzy, skoro potrafię je zarabiać?

To trudne pytanie powinno być początkiem dyskusji na temat własnego życia i osiągnięć. Czy ciężko jest Ci je sobie zadać? Gary Bishop wie, że tak. Z tego powodu każe Ci się cofnąć do własnego dzieciństwa. Jaki byłeś jako dziecko?
Pełen energii.
Szczęśliwy.
Nie ograniczony stawianymi przez siebie barierami.
Dzieci wierzą, że mogą zrobić wszystko. I próbują. Dopiero później dziecko traci wiarę w sienie i wyrasta z niego samosabotujący się dorosły. Dziecko wchłania wszystkie doświadczenia, pochłania bodźce i odczuwa silne emocje. Są one wchłaniane jak w gąbkę, z której korzysta już dorosły. Opinie, oceny, wspomnienia brudzą gąbkę i nie sposób się ich pozbyć. To właśnie one stawiają dorosłemu ograniczenia. Tkwią w podświadomości jak drzazgi i przeszkadzają w pełnym i szczęśliwym życiu.

Prawdy

Tutaj też pojawiają się utrwalane prawdy. „Twoje prawdy”, a nie po prostu „prawdy”. Ustala się je przez całe życie i wpływają na wszystko, co myślimy i odczuwamy. Przeszłość tworzy wzorzec, który wpływa na naszą przyszłość. „Skończ z tym sh*tem” to także opowieść o trzech sabotażystach, z którymi każdy z nas ma do czynienia. O rozpraszaczach i sposobach na przekierowanie własnego życia na dobre tory.
Ta książka to propozycja dla każdego, kto szuka własnej drogi do szczęścia. To książka dla tych, którzy już zdają sobie sprawę z tego, że sami stanowią największą przeszkodę na swojej drodze do sukcesu.

Autosabotaż w biznesie

„Skończ z tym sh*tem” może też przydać się przedsiębiorcom. Autosabotaż jest też poważnym problemem w biznesie. Ile razy nie odpowiedziałeś na ogłoszenie, bo stwierdziłeś, że nie dasz rady? Ile razy nie złożyłeś oferty, bo to dla Ciebie zbyt dużo? Jeśli kiedykolwiek taka sytuacja miała miejsce, to znaczy, że potrzebujesz Gary’ego Bishopa.

You are currently viewing Gary John Bishop „Skończ z tym sh*item!”

Dodaj komentarz